Початок оздоровчої кампанії у Бурштині

Початок оздоровчої кампанії у Бурштині

3 травня 2019 року заступник міського голови Н.Ю. Кицела провела засідання координаційного комітету з питань оздоровлення, реалізації молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту. Основною темою зустрічі стало обговорення і планування оздоровчої кампанії 2019 року.

“У цьому році в міську програму «Оздоровлення і відпочинок дітей та учнівської молоді м. Бурштин та с. Вигівка на 2018-2021 роки» закладено 50 000 грн для відділу у справах молоді і спорту, який організовує оздоровлення в таборах “Артек” (Київська обл) та “Молода Гвардія” (м. Одеса) та ще 50 000 грн для проведення літніх пришкільних таборів”, – зазначала заступник міського голови Н.Ю. Кицела.

М.Козар, начальник відділу у справах молоді і спорту розповіла, що уже розпочалася активна робота щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

У ході засідання  Н.Тварок, головний спеціаліст відділу освіти і науки міської ради зазначила, що у пришкільних таборах приділяється велика увага активному відпочинку, учні беруть участь у поїздках, походах, різних гуртках, які організовуються при таких таборах. Наразі обговорюється питання доцільності проведення такої форми оздоровлення у навчальних закладах, оскільки надходять пропозиції закладені кошти витратити на оздоровлення в таборах області.

Також до розмови долучилася О. Савчин, головний лікар КНП “Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”, яка зазначила, що на диспансерному обліку перебуває близько 300 дітей. У 2019 році  Міністерством охорони здоров’я та Департаментом охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА заплановано надати 42 путівки для  санітарно-курортного лікування в м. Солотвино, м. Бердянськ, м. Яремче, м. Трускавець та інших.

У червні плануються дитячі та родинні табори і на базі монастиря “Сестер Воплоченого Слова”, а також за ініціативи отця декана Бурштинського деканату УГКЦ Дмитра Шмігеля плануєтсья провести цікавий табір “Веселі канікули з Богом” в Рожнятівському районі.

Отже, запрошуємо долучатися до оздоровчих таборів, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу у справах молоді та спорту.

Результати оздоровлення дітей та учнівської молоді у 2018 році


Організаційний відділ

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено