Поліцейські Івано-Франківщини у день знань нагадали школярам та їх батькам про безпечну поведінку на дорозі

Поліцейські Івано-Франківщини у день знань нагадали школярам та їх батькам про безпечну поведінку на дорозі

news-imageПрацівники поліції у перший день навчального року скористалися нагодою зустрітися з першокласниками, їх батьками та вчителями Старолисецької ЗОШ, що в Тисменицькому районі, щоб наголосити на важливості дотримання юними учасниками дорожнього руху правил поводження на дорозі.

Такі зустрічі здійснюються правоохоронцями разом з освітянами в рамках місячника профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» в усій області. Вони спрямовані на виховання у школярів культури поведінки на вулично-дорожній мережі, а відтак – на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Правоохоронці передусім розповіли наймолодшим учням основні правила дорожнього руху, які можуть знадобитися їм дорогою до школи чи додому. Дорослим учасникам зустрічі поліцейські наголосили на важливості постійного піклування про дорожню безпеку дітей. Йдеться як про виховні бесіди, так і про власний приклад, який вони демонструють як пішоходи чи водії.

У День знань прикарпатські правоохоронці також забезпечували охорону правопорядку та пильнували за безпекою дорожнього руху поблизу загальноосвітніх навчальних закладів краю.

Варто додати, що перед початком навчального року було проведено обстеження ділянок, які прилягають до територій дитячих і навчальних закладів, де необхідно – встановлено відповідні дорожні знаки чи облаштовано пристрої примусового зниження швидкості, поновлено дорожню розмітку тощо.

Крім того, працівники поліції наприкінці літа проводили профілактичні бесіди з юними пішоходами та велосипедистами, націлювали їх на неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 02.09.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено