Поліція Івано-Франківщини попереджає про небезпеку при використанні піротехніки та феєрверків.

Поліція Івано-Франківщини попереджає про небезпеку при використанні піротехніки та феєрверків.

Піротехнічні вибухові знаряддя та феєрверк часто стають невід’ємним атрибутом новорічних та різдвяних свят.

В цей період піротехнічні засоби користуються підвищеним попитом.

Застосування піротехніки та феєрверків не завжди сприяє формуванню святкового настрою, адже призводить до негативних наслідків. Тому з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів працівники прикарпатської поліції звертаються до громадян з проханням купувати піротехнічні вироби тільки в спеціалізованих магазинах, що мають відповідні ліцензії, сертифікати та інструкції на продукцію, яку вони реалізовують. Зокрема, здійснюючи покупку, необхідно переглянути у продавця відповідні документи, які підтверджують якість піротехнічних виробів, що продаються, а саме – сертифікат якості.

Звертаємо вашу увагу: категорично забороняється продавати побутові піротехнічні вироби неповнолітнім! Правоохоронці просять батьків, наглядати за своїми дітьми! Не дозволяйте їм самостійно купувати і використовувати вибухонебезпечні забавки! Також забороняється продаж піротехніки на ринках та на вулицях у дрібно-роздрібній торгівлі. У разі порушення вимог цих правил громадяни несуть відповідальність згідно чинного законодавства.

Йдеться про статтю 195-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме – порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу з конфіскацією піротехнічних засобів.

Правоохоронці Івано-Франківщини звертаються до жителів області із проханням повідомляти до поліції про всі факти порушень встановлених правил обігу піротехніки за телефоном 102 .

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено