Працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Працівники ДТЕК Бурштинської ТЕС допомогли зробити місто чистішим

Майже 150 співробітників ДТЕК Бурштинської ТЕС приєдналися до акції “Чисте місто”, яку 23 квітня провели працівники усіх підприємств групи System Capital Management (куди входить ДТЕК, а разом з ним Бурштинскька ТЕС). Спільними зусиллями бурштинських енергетиків було зібрано 6 тон  неорганічного сміття з території розміром 15 га.  Взагалі ж цього дня  8500 волонтерів компанії звільнили від 2 тис кубометрів сміття 29 міст та селищ, де працюють підприємства ДТЕК.

Працівники Бурштинської  електростанції прибирали в міському парку та прилеглої території до нього – берег каналу та водойми. Всі знахідки неприродного походження, а це переважно пластикові та скляні пляшки, різноманітна упаковка від продуктів харчування та тютюнових виробів, були ретельно зібрані в пакети для сміття та вивезені на міське сміттєзвалище.

«Співробітники Бурштинської ТЕС не перший рік беруть участь в акції. Ми за традицією приходимо прибирати цей парк  і приємним є те, що з кожним роком сміття меншає. Пам’ятаю три роки тому машини не встигали його вивозити, зібрали десь 18 тон. А сьогодні втричі менше. Я радий з того, що стільки моїх колег-енергетиків виявилися небайдужими до навколишнього середовища. Дякую всім волонтерам за те, що в свій вільний від роботи час прийшли навести лад і зробити наш парк чистим і приємним місцем для відпочинку дітей і дорослих», – коментує начальник відділу екології Петро Савка.

Учасники акції переконані, що усі разом зробили  корисну справу. Можливо, в майбутньому, це стане наукою для тих, хто до цього часу не знав, що для сміття є своє місце і це не вулиці рідного міста, а баки для сміття.

Це вже четверта акція, яку проводить СКМ на територія присутності. Цього року  в акції «Чисте місто» було задіяно 38 підприємств групи System Capital Management із 29 населених пунктів , з них – 8500 волонтерів ДТЕК.  Спільними зусиллями було зібрано 2 тис. кубометрів сміття, висаджено 650 дерев, побілено 40 км бордюрів.​

Чисте місто Бурштин-2 Чисте місто_Бурштин-1 Чисте місто_Бурштин-3

 

ДТЕК
Опубілковано 25.04.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено