Про підтримку проведення Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою разом!”

Про підтримку проведення Всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою разом!”

23 квітня 2016 року Україна в черговий раз приєднається до всесвітньої екологічної ініціативи і проведе масштабну всеукраїнську соціально – екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!».

Організатором акції виступає громадська організація «Let’s do it, Ukraine» – учасник міжнародного руху «Let’s Do It! World».

Акція з прибирання сміття проводиться з метою об’єднання людей у всьому світі для боротьби з проблемою накопичення сміття і залучення уваги громадськості до захисту навколишнього природного середовища.

Захід такого формату проводиться в Україні вже не один рік поспіль, тому було запропоновано продовжити традицію проведення акції «Зробимо Україну чистою разом!» і у 2016 році.

Дана акція є значущим всеукраїнським еколого – просвітницьким заходом, який отримав високу всебічну оцінку і суспільне визнання, з досвіду попередніх років.

Цього дня до прибирання територій планується залучити понад 700 000 учасників та 5 тисяч локацій в усіх регіонах України.

В рамках акції буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», обласні форуми взаємодії, наймасштабніше прибирання країни, круглі столи та інші заходи.

Безумовно, організація такого масштабного всеукраїнського заходу – завдання непросте, тому ми намагаємося залучити для його виконання усі можливі ресурси та підтримку.

 

В. о. Міністра                                                                                                      Г. О. Вронська

Опубліковано 24.02.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено