Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–червні 2017 року

Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–червні 2017 року

Головне управління статистики інформує. За січень–червень 2017р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з аналогічним періодом попереднього року збільшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей, в 1,7 раза.

У переробній промисловості підприємствами з виробництва харчових продуктів та напоїв збільшено випуск м’яса свиней замороженого у 5,3 раза, кормів готових для тварин, що утримують на фермах – в 1,7 раза, борошна – на 33,7%, виробів здобних – на 18,9%, м’яса великої рогатої худоби замороженого – на 3,9%. Разом з цим зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання, плавленого сиру, виробів кондитерських цукрових, що не містять какао, на 2,2–8,8%, печива солодкого і вафель, соусів і продуктів для приготування соусів – відповідно на 16,3% і 29,5%, шоколаду та готових харчових продуктів, що містять какао, – у 3,2 раза, маргарину і жирів харчових подібних – у 8 разів. На рівні січня–червня 2016р. вироблено напоїв безалкогольних.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–червні 2017р. випуск пальт та плащів, жіночих та дівчачих, зменшено у 4,6 раза, жакетів та блейзерів (крім трикотажних), жіночих та дівчачих – на 25,9%.

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва шпону, листів для фанери клеєної на 10%, вікон, дверей балконних та їх рам, з деревини, – на 5,8%. При цьому зменшено випуск проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої, на 39,2%, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, конвертів та листівок поштових, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, швидкозшивачів, формулярів і бланків, виробів канцелярських інших, з паперу чи картону, брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, деревини уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на частини чи лущеної, завтовшки більше 6 мм – на 2,8–9,1%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–червні 2017р. проти відповідного періоду попереднього року збільшено виробництво засобів для гоління, дезодорантів для тіла та антиперспірантів, засобів для прийняття ванн, засобів парфумних, косметичних та туалетних на 17,1% при зменшенні виробництва шампунів у 2,9 раза, засобів мийних та засобів для чищення – на 10%.

Збільшено виробництво основних видів гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції: цегли невогнетривкої керамічної будівельної на 1,2%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного та посуду столового кухонного, з пластмас – відповідно на 11,4% і 18,1%. Водночас, зменшено випуск розчинів бетонних, готових для використання, на 26,6%, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас, – на 11,8%.

У металургійному виробництві та виробництві готових металевих виробів збільшено виробництво конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі у 1,5 раза.

Серед продукції машинобудування зросло виробництво комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, схем електронних інтегральних, апаратури електричної для комутації або захисту електричних схем на напругу більше 1000В, клапанів запобіжних або випускних для трубопроводів, котлів, резервуарів, цистерн, баків або аналогічних ємностей на 133–188,4%. Водночас зменшено виробництво пральних машин, електроприладів для обігрівання приміщень та обігрівання ґрунту, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних у 1,5–9 разів, приладів для контролю інших фізичних характеристик – на 25,9%, термостатів, маностатів (стабілізаторів тиску) – на 14,2%, верстатів для оброблення деревини – на 1,6%. Трансформаторів електричних вироблено на рівні січня–червня 2016р.

Головне управління статистики в Івано-Франківській області
Опубліковано 26.07.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено