До виконавчого комітету міської ради продовжують надходити заяви від мешканців про перехід на індивідуальне опалення. Цей процес у приватному секторі проходить без проблем, а от що стосується багатоквартирних будинків, то не все так просто. Тож управителі разом із представниками Бурштинської міської ради інформують мешканців про алгоритм переходу багатоквартирних будинків на індивідуальне опалення. Участь у зустрічах також бере і начальник Галицького управління експлуатації газового господарства Василь Братусь.
Перехід на індивідуальне опалення – це справа добровільна. Але варто наголосити, що для цього потрібна згода щонайменше 75% власників будинку. Вони підписують протокол, що бажають відключитися від централізованого опалення, приносять його до відділу ЖКГ і постійно діюча комісія рекомендує виконавчому комітету надати дозвіл на відключення цілого будинку.
Принагідно нагадуємо, що у міській раді діє програма підтримки переходу на індивідуальне опалення, де можна отримати кошти до 20 тис. грн.
Разом з тим, заступник міського голови Іван Драгун наголошує на тому, що продовжується робота щодо облаштування двох загальноміських газових котелень для багатоквартирних будинків, а також 4 малих твердопаливних котелень для лікарні та закладів освіти. Зокрема, уже завершується етап підготовки усіх необхідних документів. Тож незабаром розпочнуться роботи по облаштуванню.
Також Іван Драгун розповів, які підготовчі роботи уже завершено:
розроблено передпроектні пропозиції (ТЕО), що дало можливість зрозуміти подальші кроки та які котельні потрібно;
проведено гідравлічний розрахунок газових мереж міста. Цей крок був необхідний, щоб зрозуміти що нам необхідний газ середнього тиску;
на підставі гідравліки розроблено проект по реконструкції газопроводу с. Дем’янів та м. Бурштин;
проведено виділення земельних ділянок для встановлення блочно-модульних котелень по вул. Міцкевича та вул. Стуса;
отримано технічні умови від ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на підведення мереж до земельних ділянок;
укладено договір з ТОВ «Прикарпаттяобленерго» на проведення робіт на послуги в частині електроенергії;
виготовлено проектну документацію на твердопаливні котельні для ліцею імені Ольги Басараб, ЗДО №2 та музичної школи, для ліцею №3 та ЗДО №6, для гімназії №1 та для лікарні. Завершується експертиза цих проектів;
проведено інженерно-геологічні роботи по двох будівельних майданчиках – по вул. Стуса та вул. Міцкевича під котельні 10 і 8 МВт.
«Дуже просто звучить «встановити котельні»… Але цьому передує величезна підготовча та паперова робота. Без усіх цих заходів облаштувати котельні не можливо. Ми маємо дотримуватися чинного законодавства», – зазначає Іван Драгун.
Нижче додаємо графіки зборів з управителями, де можна буде детально все обговорити та задати свої запитання.
Переглядів:
122