Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

16 березня під головуванням міського голови П. Курляка відбулося перше засідання комісії  із захисту прав дітей. На порядку денному засідання розглянуто заяви щодо доцільності позбавлення батьківських прав батька,який неналежним чином виконує свої обов’язки, призначення опікунства над малолітньою дівчинкою,яка втратила обидвох батьків,неналежне виконання опікунських  обов’язків деяких мешканців м. Бурштин, а також затверджено індивідуальні плани соціального захисту  дітей.

У засіданні комісії взяли участь заступник міського голови М. Козар, працівники міської служби у справах дітей, відділу соціального захисту населення, відділу молоді і спорту, відділу освіти і науки, юридичного та організаційного відділів, а також головний лікар центральної міської лікарні С. Сопільняк та начальник Бурштинського відділення міліції М. Климишин. Також на засідання були запрошені начальник служби у справах дітей Галицького району Е.Думан, яка до присвоєння м. Бурштин статусу міста обласного значення вела усі справи стосовно мешканців Бурштина.

Приймаючи рішення, члени комісії детально вивчали стан кожної справи, ретельно ознайомлювалися із відповідною документацією та спілкувалися із запрошеними заявниками та членами їх сімей, які неналежно виконують свої батьківські обов’язки. Їм було надано необхідні консультації, а також висловлено попередження щодо стану виконання ними своїх обов’язків відносно їхніх дітей.

У ході засідання було наголошено на тому, що новостворена служба у справах дітей та інші дотичні до даних питань відділи міської ради  працюють задля покращення умов життя та виховання дітей, у тому числі і у плані виділення необхідних коштів сім’ям, які цього потребують. Проте, це можливо лише у тому разі, якщо самі батьки готові належно виконувати свої батьківські обов’язки і прислухатися до порад соціальних працівників.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено