Прийняті рішення на засіданні виконкому 25 лютого

Прийняті рішення на засіданні виконкому 25 лютого

25 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Бурштинської міської ради, в ході якого розглянули 19 питань та 5 заяв від мешканців громади щодо оформлення права власності на житлове приміщення.

Головний лікар  КНП «Бурштинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Савчин презентувала звіт про виконання річного  фінансового плану Центру за 2020 рік.

З метою зменшення небезпечного впливу на навколишнє природне середовище і здоров’я населення, запобігання утворення несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів, належного виявлення та обліку безхазяйних відходів було створено постійно діючу комісію  з питань поводження з безхазяйними відходами.

Також члени виконкому затвердили тимчасову норму з пробного вивезення побутових відходів із дворів приватних будинків сільських населених пунктів, що входять до складу Бурштинської територіальної громади, в розмірі 2,2 куб. м. з приватного будинку.  Це дасть змогу визначити ціну Договору на надання послуг з поводження з побутовими відходами та забезпечить належну організацію і ефективну роботу у процесі господарської діяльності, пов’язаної з наданням послуг з поводження з відходами в сільських населених пунктах.

Встановили в ході засідання плату за послугу з користування громадської вбиральні по вул.С.Бандери в м.Бурштин, що знаходиться на обслуговуванні КП «Житловик» в розмірі:

– для дорослих – 3 грн.

– для дітей шкільного, дошкільного віку – безкоштовно.

Як було зазначено, прийняття даного рішення сприятиме покращенню якості надання послуг з користування громадської вбиральні та безперебійного надання послуг мешканцям і гостям міста, виплаті заробітної плати працівнику

Затвердили члени виконкому і акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню на території м. Бурштин за такими адресами:

  • по вул. Шухевича,18 (міська лікарня),
  • вул.Міцкевича (зона зелених насаджень),
  • сквер «Молодіжний»
  • вул. С.Стрільців,10,
  • ДНЗ №1 (територія садочку) .

Крім цього, на засіданні було прийнято низку рішень, ініційованих службою у справах дітей та про звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, а також про звільнення від оплати за навчання в Бурштинській дитячій музичній школі.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено