Привітання міського голови з Днем Конституції України та Днем молоді

Привітання міського голови з Днем Конституції України та Днем молоді

      Шановні бурштинці та жителі с.Вигівка!

Від імені Бурштинської міської ради, виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Це свято Основного Закону країни, в якому окреслені ключові права та свободи українських громадян, територіальний устрій держави, засади місцевого самоврядування та принципи демократичного розвитку України. Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.

Бажаю всім нам, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення, а мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави.

Нехай у цей урочистий день міцніє почуття гордості за наше місто, за нашу країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Хай нинішнє свято наповнить наше життя невичерпною енергією, надасть усім нам наснаги, сил і впевненості у всіх добрих справах на благо міста та України!

Також вітаю Вас з Днем молоді. Молодеча завзятість і патріотизм, нові ідеї та ініціативи вкрай потрібні сьогодні нашому місту і нашій державі. Впевнений, що творчий ентузіазм і бажання бути першими та найкращими наше молоде покоління буде щоденно  втілювати в життя та в розвиток нашого чарівного неповторного міста.

Успіхів і натхнення тобі, молодь Бурштина та с.Вигівка, здоров’я і невичерпної енергії, миру і добра!

З повагою, міський голова                                            Роксолана Джура    

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено