Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж спаленням сухої трави та сміття

Рятувальники Прикарпаття закликають громадян не провокувати пожеж спаленням сухої трави та сміття

news-image
Чи не щодня на Прикарпатті трапляються випадки загорання в природних екосистемах. Рятувальники спілкуються як з дітьми, з підлітками так і з літніми людьми і застерігають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожеж в природних екосистемах. Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Тішить, що більшість свідомих краян не нехтують такими правилами, але для багатьох вони є невідомі, тому така робота рятувальників є досить ефективною, про що свідчить зменшення кількості пожеж сухостою та сміття.

Рятувальники нагадують громадянам, що спалювання сухої рослинності може спричинити руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.

Під час відпочинку на природі, необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, життю та здоров’ю людей.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено