Ще раз про пільги учасників Революції Гідності

Ще раз про пільги учасників Революції Гідності

news-image
Днями у департаменті соціальної політики облдержадміністрації відбулася нарада на тему: “Деякі питання встановлення статусу пільгових категорій громадян відповідно до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.

У нараді взяли участь спеціалісти структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення, відповідальні за даний напрям роботи.

На нараді обговорені питання щодо змін у законодавстві стосовно встановлення учасникам антитерористичної операції статусу осіб з інвалідністю внаслідок війни; членам сімей померлих (загиблих) учасників антитерористичної операції – осіб, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також постраждалих учасників Революції Гідності.

14 листопада 2017 року прийнято Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” щодо посилення соціального захисту учасників антитерористичної операції, учасників Революції Гідності та членів сімей загиблих таких осіб”, яким введено поняття “постраждалий учасник Революції Гідності”.

Статус постраждалого учасника Революції Гідності надається особам, які на виконання Закону України “Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей” включені до переліку осіб, які під час участі в масових акціях громадського протесту отримали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), але такі ушкодження не призвели до інвалідності, та звернулися за медичною допомогою у період з 21 листопада 2013 року по 30 квітня 2014 року.

Особам, яким встановлено статус постраждалого учасника Революції Гідності, надаються пільги, передбачені для учасників бойових дій.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено