Щоквартально в області обговорюватимуть питання функціонування системи цивільного захисту

news-imageУ кризовому центрі управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації під головуванням начальника управління Володимира Стебницького відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів та спеціалістами з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, виконкомів міських рад міст обласного значення.

На нараді обговорили план заходів обласної територіальної підсистеми цивільного захисту на 2016 рік, проведення спеціальних об’єктових навчань та тренувань з цивільного захисту. Учасники заходу проаналізували стан комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, а також впровадження новітніх технологій в існуючих системах централізованого оповіщення.

Аналогічні методичні збори з обговорення актуальних питань функціонування системи цивільного захисту проводитимуться щоквартально.