Служба зайнятості області допомагає працевлаштуватися демобілізованим військовослужбовцям

Служба зайнятості області допомагає працевлаштуватися демобілізованим військовослужбовцям

news-imageПротягом січня-березня 2016 року 467 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь у проведенні Антитерористичної операції, скористалися послугами служби зайнятості.

438 осіб мали право на отримання допомоги по безробіттю, 64 особи були працевлаштовані, 16 осіб брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Із метою підвищення поінформованості про перспективи розвитку підприємництва в регіоні, зокрема, можливості відкриття власного бізнесу за сприяння державної служби зайнятості, ознайомлення з поняттями бізнес-ідеї та бізнес-плану демобілізованих учасників Антитерористичної операції залучалися до проведення профорієнтаційних заходів на теми: «Від бізнес-ідеї – до власної справи», «Як започаткувати власний бізнес».

У результаті проведеної роботи одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності протягом січня-березня цього року отримали 34 особи з числа учасників АТО.

Окрім того, з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, набуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок особою, відповідно до її покликання і здібностей, службою зайнятості області організовувалося професійне навчання. Протягом січня-березня 2016 року 45 осіб із числа військовослужбовців АТО пройшли професійне навчання відповідно до направлення служби зайнятості. Також центром зайнятості укладено договір про партнерство та співробітництво з Товариством з обмеженою відповідальністю «Тайко Електронікс Лімітед».
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 12.04.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено