Свято обдарованої молоді “Майбутнє твориться сьогодні”

Свято обдарованої молоді “Майбутнє твориться сьогодні”

29 травня 2019 року відділ освіти і науки Бурштинської міської ради спільно з ПК “Прометей” провели традиційне перед літніми канікулами свято обдарованої учнівської молоді під назвою “Майбутнє твориться сьогодні”.

Свято відкрила Роксолана Джура, міський голова, яка привітала всіх призерів за досягнення, їх наставників – за науку, плідну роботу, батьків – за допомогу та підтримку.

“Незважаючи на всі не прості освітні питання на рівні держави, кожна школа у нас особлива, у кожної є багато досягнень – навчальних, спортивних, творчих, музичних, духовних, наукових. Численні перемоги наших дітей  свідчать, що в наших навчальних закладах працюють грамотні, компетентні педадогічні колективи, щиро дякую вам за це”, – зазначила Роксолана Олександрівна і нагородила активних учасників програми “Енергоефективні школи” та призерів IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка.

Відділом освіти і науки було нагороджено дипломамами, грамотами, грошовими винагородами учнів-переможців обласних олімпіад, конкурсів, змагань. Як зазначила начальник відділу освіти і науки Іванна Томин, талановитих дітей у Бурштині є дуже багато і їх будуть нагороджувати в школах 31 травня на святі останнього дзвоника.

Привітати учасників свята і вручити нагороди прийшли депутат Івано-Франківської обласної ради Андрій Іваськів, депутати Бурштинської міської ради Тетяна Сенчина та Василь Бублінський, координатор Бурштинської міської організації партії “Воля” від імені Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, директор АМЕР м. Бурштин Олександра Шаган, представники ДТЕК Бурштинська ТЕС.

Сьогоднішній захід – це справжнє свято інтелекту й творчості. Це своєрідний підсумок роботи вчителів, батьків, тренерів, керівників гуртків, а перш за все –  навчання учнів протягом навчального року. Під час концертної програми юні вихованці вкотре дивували присутніх своїми талантами.

Організаційний відділ

Більше фото – в альбомі на сторінці Бурштинської міської ради в Facebook

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено