ТЕС ДТЕК перейшли на використання газу для пускових операцій замість мазуту, що знизить викиди в атмосферу

ТЕС ДТЕК перейшли на використання газу для пускових операцій замість мазуту, що знизить викиди в атмосферу

ТЕС ДТЕК Енерго і ДТЕК Бурштинська ТЕС в тому числі, перейшли на використання газу для пускових операцій на енергоблоках. Це дозволить знизити викиди шкідливих речовин в атмосферу. Для основного виробництва станції використовують проектне вугілля. Станом на 1 лютого на складах ТЕС ДТЕК Енерго знаходиться 1,5 млн тонн вугілля, це більше, ніж у минулому році на 61%, у тому числі на складі ДТЕК Бурштинської ТЕС – 275 тис. тонн. Обсяги вугільних складів ТЕС стабільні.

За тиждень на ТЕС ДТЕК надійшло 427 тис. тонн вугілля, таку ж кількість палива було використано для роботи ТЕС упродовж тижня. На сьогодні на складах ТЕС ДТЕК Енерго запаси вугілля марки «Г» складають 1,16 млн тонн, марки «А» і «Т» – 0,37 млн тонн. Поставки палива на теплоелектростанції компанії залишаються стабільними. Вугілля надходить на ДТЕК Бурштинську ТЕС з шахт Львівсько-Волинського і Донбаського басейнів.  Всі ТЕС ДТЕК Енерго перейшли на використання газу для пускових операцій на блоках замість мазуту, що підвищило надійність роботи станцій і знизило викиди в атмосферу.

 

У той же час в Україні триває падіння споживання електроенергії і сьогодні теплова генерації затребувана за залишковим принципом – майже половина енергоблоків ТЕС ДТЕК, повністю забезпечених паливом, залишається в резерві – станом на 1 лютого 24 енергоблоки ДТЕК з 55 не затребувані і простоюють. В цілому, станом на 1 лютого 29 пиловугільних енергоблоків ТЕС в Україні не затребувані.

 

ТЕС ДТЕК Енерго готуються до початку щорічної ремонтної кампанії – вже з 15 лютого розпочнуться ремонти на Бурштинській та Криворізької ТЕС. На ДТЕК Бурштинській ТЕС – поточний ремонт енергоблоку №4.

 

Надалі залишається невиплаченою заборгованість ДП «Енергоринок» за вже відпущену електроенергію. На 1 січня 2016 перед усіма теплоелектростанціями ДТЕК вона становила 4,7 млрд грн. З них 1,1 млрд грн – перед ДТЕК Бурштинською ТЕС. У порівнянні з 1 січням 2015 року заборгованість за відпущену тепловими електростанціями ДТЕК електроенергію зросла на 12,2%. Нестача коштів для ТЕС – це істотні обмеження можливостей станції в ремонтах і оновленнях.

image011

 

Довідка

ДТЕК ЕНЕРГО – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК ЕНЕРГО – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК ЕНЕРГО – 127 тисяч осіб.

У портфель активів ДТЕК ЕНЕРГО до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК в 2014 році склав 47,8 млрд кВт∙год., з яких 651 млн кВт∙год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 53,8 млрд кВт∙год, видобуток вугілля – 37,1 млн тонн, видобуток природного газу – 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com  Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК і отримати докладний звіт про статус їх виконання, ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

 

Джерело DTEK
Опубліковано 03.02.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено