Центр “Довір’я” відвідав аквапарк

Центр “Довір’я” відвідав аквапарк

Золота осінь-щедра дарами. Люди з великим серцем щедрі добром. Нещодавно, представник об’єднання “Самопоміч” Василь Кіндій відвідав Галицький центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями “Довір’я”, що знаходиться у місті Бурштин. Поспілкувавшись з батьками групи взаємопідтримки батьків «Надія», котра функціонує на базі даного центру, а також дітьми та молоддю,котрі відвідують центр, Василь Михайлович вирішив не залишатися байдужим та наповнити дитячі очі світлом надії та віри! І хоча б на один день зробити їхнє життя щасливішим. Саме з цією метою була організована поїздка дітей разом із батьками в аквапарк, що знаходиться в місті Івано-Франківськ.

Це було справжнє веселе свято дітям, які так обмежені в спілкуванні з навколишнім середовищем. Діти змогли відчути себе частиною великого світу, де, безумовно, є місце для них! Всім було весело та цікаво,адже катання з гірок , балансування на хвилях та інші розваги не могли залишити нікого байдужим. А фотографії на пам’ять ще довго нагадуватимуть дітям про радісну атмосферу.Після розваг батьків та дітей було запрошено в кафе, де вони змогли смачно пообідати.

А найголовніше що цей захід викликав усмішку на обличчях дітей. Тому щира подяка від матерів стала найвищою нагородою за проведення такого свята.

І хочеться вірити, що цей день закладе добрі традиції проведення подібних благодійних заходів. Адже, що дійсно дарує нам радість в житті? Сонячна усмішка, дружня увага, живе спілкування, щира турбота. Але справжнє свято починається там, де є ДОБРОТА, що здатна творити чудеса.

Милосердя не буває надмірним!

Керівник центру “Довір’я” Н. Кец

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено