У Бурштині розпочали впровадження заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.

У Бурштині розпочали впровадження заходів щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції.

12 березня під головуванням першого заступника міського голови Володимира Гулика відбулося позачергове засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки. В ході засідання одним із питань було запровадження карантину у м. Бурштин та с. Вигівка, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”. До участі у засіданні комісії було запрошено керівників навчальних закладів міста.

Зокрема, було прийнято рішення призупинити на період з 12 березня до 3 квітня навчання в усіх дошкільних закладах, та закладах середньої освіти м. Бурштин. Також на цей період буде припинено проведення гурткової роботи в закладах культури та освіти міста, припинено функціонування спортивних секцій, скасовано проведення масових заходів культурного, освітнього та спортивного спрямування. Відповідно до цього, було видано розпорядження міського голови від 12.03.2020 № 140.

Керівникам підприємств, установ та організацій рекомендовано запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, а людей з ознаками гострих респіраторних захворювання негайно відправляти додому на самоізоляцію. Здійснювану працівниками роботу максимально перевести на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій, в першу чергу це стосується батьків, у яких є діти до 14 років або забезпечити надання батькам відпустки, відповідно до чинного законодавства України Рекомендується регулярно провітрювати службові приміщення, при можливості проводити дезінфекційні заходи.

Медики Прикарпаття також радять жителям області максимально обмежити фізичні контакти та нагадують номера телефонів “гарячих ліній” з питань коронавірусу:

  • по Івано-Франківській області: 0995448332
  • урядова: 15-45

Звернення медиків Бурштина  з роз’ясненнями щодо коронавірусної інфекціїпереглянути


 

5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам, – МОН та МОЗ дають роз’ясненняпереглянути


Міністерство охорони здоров’я України продовжує системно працювати над розробкою великої кількості інформаційних матеріалів для населення щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в країні.

Вже готові матеріали для освітніх та медичних закладів, матеріали для працівників закладів громадського харчування, перевізників та власників підприємств та ін. Всі матеріали (у т.ч. для друку) безперервно доповнюються за посиланням 

Вся офіційна інформація публікується на наших офіційних каналах комунікації МОЗ України.

Офіційний вебсайт МОЗ http://www.moz.gov.ua/

Офіційна сторінка МОЗ у Facebook https://www.facebook.com/moz.ukr/

Офіційний телеграм-канал Міністерства Коронавірус_інфо (Скорочена назва – @COVID19_Ukraine)

Telegram-бот МОЗ із відповідями на найпоширеніші питання про коронавірус @COVID19_Ukraine_Bot

Відповіді на основні запитання про COVID-19 http://covid19.com.ua

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено