У Бурштині та Галичі стартував конкурс міні-грантів «Місто своїми руками»

У Бурштині та Галичі стартував конкурс міні-грантів «Місто своїми руками»

ДТЕК відкрив прийом заявок від усіх бажаючих на щорічний конкурс «Місто своїми руками». Будь-який житель Бурштина, Галича  та сіл Галицького району – с. Бовшів, с. Коростовичі, с. Старий Мартинів, с. Дем’янів, с. Демешківці, с. Задністрянськ, с. Комарів, може взяти участь у проекті і виграти до 30 тис. грн на реалізацію своєї ідеї щодо поліпшення рідного міста чи села. Бюджет конкурсу для м. Бурштин становить 240 тис. грн., для Галицького району – 264,0 тис. грн. Заявки приймаються до 20 травня 2016 року.

 

«Місто своїми руками» став одним з улюблених проектів для мешканців Бурштина. Завдяки цьому конкурсу у нас з’явилося багато дитячих та спортивних майданчиків, придбано сучасну техніку для навчальних закладів. Окремої уваги заслуговує такий важливий проект як «Турбота про дітей з особливими потребами». Вихованці центру «Довір’я» отримали від ДТЕК музичні інструменти та сухий басейн. Ці проекти та багато інших, вдалося реалізувати лише завдяки активним мешканцям. «Місто своїми руками» дає можливість людям не просто щось поліпшити в своєму дворі, на вулиці, школі чи садочку  та повірити в те, що якщо дуже захотіти – будь-які цілі досяжні. Можна побудувати своїми руками не тільки дитячий майданчик, а й справді  оновити ціле місто», – зазначила бурштинський міський голова, Роксолана Джура.

Бурштин_дитячий майданчик

Конкурс буде проходити в кілька етапів:

  • 11 квітня – 20 травня – прийом заявок;
  • 6 червня – 24 червня – робота конкурсної комісії та онлайн-голосування;
  • 4 липня – 8 липня – оголошення переможців, видача грантів;
  • 11 липня – 31 жовтня – реалізація та презентація проектів.

Оцінювати конкурсні роботи будуть комісії, які створені у Бурштині та Галичі. Також передбачено онлайн-голосування через сайт соціального партнерства http://spp-dtek.com.ua, де жителі зможуть вибрати ще по 10 кращих  проектів окремо у Бурштині та Галицькому районі. Ці  проекти отримають додаткові бали до рейтингу оцінок конкурсної комісії.

У нинішньому році в конкурсі з’явилося нововведення – 5 найяскравіших проектів серед всіх територій-учасників додатково отримають по 10 тис. грн. Обирати кращих із кращих буде Національна конкурсна комісія.

 

Важливо знати для участі в конкурсі:

  1. Подача заявок здійснюється через сайт соціального партнерства ДТЕК http://spp-dtek.com.ua
  1. Термін подачі заявок – з 11 квітня до 20 травня 2016 року.
  2. Розмір максимальної суми міні-гранту – 30 тис. грн.
  3. Передбачено обов’язкове фінансування від ініціативних груп в розмірі 10% від бюджету проекту.
  4. Спрямованість проектів: благоустрій міст, енергоефективність в ЖКГ, пропаганда здорового способу життя та популяризація занять спортом, освіта, культура і творчість, соціальна сфера (робота з незахищеними верствами населення).

 

Нагадуємо, у 2015 році ініціативні групи бурштинців подали на конкурс «Місто своїми руками» до Агенції місцевого економічного розвитку (АМЕР) 32 заявки. Внесок ДТЕК для реалізації проекту у місті Бурштині склав майже 420 тис. грн. Переможцями конкурсу стали 16 проектів. Лідерами за кількістю поданих заявок стали проекти спортивних та дитячих майданчиків на вулицях міста. Дізнатися детальну інформацію про конкурс «Місто своїми руками», подивитися, які проекти соціального партнерства реалізуються на територіях діяльності підприємств ДТЕК, можна на сайті www.spp-dtek.com.ua. Тут же можна отримати детальний звіт про статус виконання кожного з проектів.

 

Конкурс міні-грантів «Місто своїми руками» Компанією реалізується п’ятий рік. У 2016 році він значно розширив свою географію і охопив вже 42 населених пункти в семи областях України. Також, вперше цього року, до конкурсу приєдналися місто Галич та села Галицького району. В травні минулого року Компанія та Галицька районна державна адміністрація підписали Меморандум про співпрацю.

 

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

 

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

 

ДТЕК стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 118 тисяч осіб.

До портфеля активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Доведені запаси природного газу (С1, С2) на трьох родовищах становлять 26 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год., із яких 634 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 28,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, й отримати докладний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

 

ДТЕК
Опубліковано 20.04.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено