У Бурштині відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО

У Бурштині відбулося засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО

20 серпня 2015 року відбулося чергове засідання Координаційного комітету допомоги учасникам АТО, під час якого було прийнято рішення рекомендувати виконавчому комітету міської ради включити до міського списку учасників АТО ще 6 осіб, які звернулися з відповідними заявами, а саме Каспера Володимира Петровича, Засєдка Михайла Богдановича, Ковальчука Ігоря Ігоровича, Гачинського Тараса Михайловича, КУшніра Володимира Зеновійовича та Кабана Федора Миколайовича. Усі ці учасники АТО та члени їх сімей рішенням виконавчого комітету міської ради будуть на 100% звільнені від сплати за житлово-комунальні послуги, які надає КП “Житловик” за адресою проживання.

Крім цього, на комітеті прийнято рішення відмовити у задоволенні заяв двох військовослужбовців з батальйону імені Джохара Дудаєва  у зв’язку з невідповідністю наданих документів (довідка оформлена неналежним чином, без необхідних реквізитів, що юридично не може підтверджувати факт перебування осіб в даному батальоні).

Також, члени комітету проголосували за надання 4 учасникам АТО, які звернулися із заявами до відділу соціального захисту населення одноразової матеріальної допомоги на загальну суму 5 000 грн. Відповідно до програми допоомги учасникам АТО, яка прийнта на сесії міської ради 08.04.2015 року одноразова матеріальна допомога надається учаснику АТО у розмірі 1000 грн. його дружині – 1000 грн та по 500 грн. кожній неповнолітній дитині.

Одним із питань, які розгладалися на комітеті було звільнення учасників АТО від сплати за харчування їх дітей в навчальних закладів міста, задоволено одну заяву, ще одну відправлено на довивчення.

Примітка: міський список учасників АТО – це реєстр, на основі якого військовослужбовці та працівники правоохоронних органів, які надали відповідні довідки, можуть отримувати пільги до отримання свідоцтва учасника бойових дій. Таке рішення прийняла сесія міської ради 5 березня 2015 року, затвердивши положення по порядок звільнення учаників бойових дій АТО та членів їх сімей – мешканців міста Бурштина від сплати за житлово-комунальні послуги.

Більше інформації про допомогу учасникам АТО – мешканцям м. Бурштин

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено