У місті Бурштин Партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ» починає роз’яснювальну кампанію щодо отримання субсидій

У місті Бурштин Партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ» починає роз’яснювальну кампанію щодо отримання субсидій

В Івано-Франківській області завершився процес структурування обласної організації Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ». У кожному районному центрі та місті обласного підпорядкування створено та зареєстровано місцеву організації, обрано керівні органи. Згуртувати навколо себе однодумців, реформувати країну та розвивати місцеві громади – це ті завдання, які ставлять перед собою учасники установчих зборів районних та міських організацій Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ» на Прикарпатті.

«Україна стала на шлях реформ, для успішної реалізації яких потрібне розуміння і підтримка однодумців на місцях, – наголошує голова Івано-Франківської обласної організації «НАРОДНИЙ ФРОНТ», народний депутат України Володимир Шкварилюк. – Керівниками місцевих організацій стали перевірені часом представники команди, з якою ми починали ще у 2009 році. У кількісних показниках, наша команда змінилася десь на 10-15%, решта – це люди, з якими працюємо пліч-о-пліч понад шість років».

Партія «НАРОДНИЙ ФРОНТ» відкриває в Івано-Франківській області на базі офісів районних і міських організацій громадські приймальні, які надаватимуть консультації та допомогу громадянам в оформленні документів для отримання субсидій.

У місті Бурштин за консультацією щодо отримання субсидій звертатися в офіс міської організації ««НАРОДНИЙ ФРОНТ», який працює в робочі дні за адресою м.Бурштин, вул. Шухевича, буд. 3.

Більше інформації про оформлення субсидій – переглянути

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено