Учасники АТО мають можливість пройти професійну підготовку

Учасники АТО мають можливість пройти професійну підготовку

Учасники АТО мають можливість пройти професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за рахунок коштів з Державного бюджету, з терміном навчання до 12 місяців. Відповідно до лімітної довідки плану асигнувань на одного учасника АТО на рік витрачається не більше 6000 гривень.

Для отримання послуг соціально та професійної адаптації особа повинна мати посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни) та документ, що підтверджує, безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення. Таким документом може бути один із нижчезазначених (оригінал або його копія):

– наказ Антитерористичного центру при службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

– довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, забезпечення її проведення, затвердженого ПКМ від 20 серпня 2014 р. № 413;

– рішення відомчої (міжвідомчої) комісії про встановлення особі статусу учасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брала безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Інспектор з питань надання допомоги учасникам АТО
Опубліковано 07.02.2017 року

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено