Учениця Бурштинської ДМШ стала переможницею ІІІ Всеукраїнського фестивалю- конкурсу “Закарпатська весна”.

Учениця Бурштинської ДМШ стала переможницею ІІІ Всеукраїнського фестивалю- конкурсу “Закарпатська весна”.

2-4 березня у місті Хуст Закарпатської області пройшов ІІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального та хореографічного мистецтва окремих соло виконавців, малих форм та творчих колективів “Закарпатська весна”, організаторами та засновниками якого є Київський Національний університет культури і мистецтв, Інститут мистецтв, Кафедра сучасної хореографії, Національна музична Академія ім. П.І. Чайковського, Творчий проект «ArtLikeFest».

Впродовж трьох днів на сцені Мукачівського драматичного театру талановиті учасники фестивалю-конкурсу з різних регіонів України змагалися у шести вікових категоріях та жанрах інструментального, вокального і хореографічного мистецтва. В останній день мистецького заходу відбувся гала-концерт переможців, під час якого учасників «Закарпатської весни» під бурхливі оплески переповненої глядацької зали театру нагороджували дипломи та призами.

Приємно відзначити, що серед переможців і учениця Бурштинської дитячої музичної школи Мартинів Вероніка, яка отримала диплом Лауреат І ступеня (середня категорія) в інструментальному жанрі – фортепіано (викладач Вітер Жанна Богданівна).

Щиро вітаємо переможців «Закарпатської весни» та зичимо нових творчих вершин!

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено