Українці з субсидіями не отримають пільг на оплату компослуг

Українці з субсидіями не отримають пільг на оплату компослуг

Кабінет міністрів України скасував нарахування пільг на комунальні послуги громадянам, які отримують субсидію.

На період отримання субсидій громадяни не отримуватимуть пільг на оплату житлово-комунальних послуг і придбання твердого палива і скрапленого газу.

Про це йдеться у постанові Уряду  №319 від 27 квітня. . “Замороження” пільг діятиме доти, доки людина не відмовиться від субсидії.

Як зазначається, інформація про одержувачів субсидій подаватиметься підприємствами-виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг і вноситиметься в Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги.
У поясненні до постанови вказано, що нова норма не має знизити рівень соціального захисту населення, оскільки субсидії розраховуються з урахуванням пільг на плату послуг і об’єм обов’язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім’ї.
Згідно з новими правилами, субсидія призначатиметься також і на послуги з управління будинком. Також уточняється, що дитячим будинкам сімейного типу субсидія призначається за рішенням комісії з урахуванням кількості дітей, які фактично проживають у будинку, але не зареєстровані, з моменту створення такого будинку.

Не враховується до сукупного доходу при призначенні субсидії державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та допомога внутрішньо переміщеним особам.

Визначається, що до сукупного доходу пільговика включається допомога по безробіттю та інші виплати, що здійснюються фондами соціального страхування. Визначається право пільговика на отримання пільг на 12 місяців (на сьогодні – на 6 місяців).

У постанові вказано, що з метою стимулювання громадян економно використати житлово-комунальні послуги частина невикористаної суми субсидії в еквіваленті вартості 100 куб м природного газу або в еквіваленті 150 кВт-год електроенергії (у разі використання цих джерел енергії для індивідуального опалювання) зараховувати як оплату послуг, зокрема обов’язковій частині платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

Відділ соціального захисту населення
Опубліковано 05.05.2016 року

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено