В Івано-Франківській ОДА підбили підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2019 році

В Івано-Франківській ОДА підбили підсумки роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2019 році

13 лютого міський голова Роксолана Джура взяла участь в нараді Івано-Франківської ОДА щодо підбиття підсумків роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2019 році та визначення основних завдань на 2020 рік.

Обговорено підсумки роботи територіальної підсистеми цивільного захист у 2019 році та завдання на 2020 рік

Також обговорювали проблемні питання із забезпечення якісної роботи цієї системи.
Цей захід відбувся за участі начальника управління ДСНС в області Володимира Чернецького, начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Володимира Стебницького, керівників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, членів регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, представників управління ДСНС України в області.

«Свою роботу в 2019 році органи управління цивільного захисту планували та проводили відповідно до вимог нормативних документів, які були направлені на підтримку готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій та організації проведення заходів із запобігання їх виникнення. Минулого року було зафіксовано 7 надзвичайних ситуацій, 5 з них об’єктового рівня. Однією із складних надзвичайних ситуацій в області – це була повінь, яка сталася в травні-червні минулого року», – зазначила Марія Савка.

Також посадовець розповіла про вжиті заходи із виконання першочергових робіт по відновленню постраждалих від наслідків стихії об’єктів як за кошти Державного бюджету, так і місцевих бюджетів, зауважуючи про фаховість та злагодженість роботи органів управління, сил і засобів цивільного захисту області.

Під час наради присутні переглянули відеофільм із сюжетами роботи з ліквідації надзвичайних ситуацій регіонального рівня, які виникали на території області у травні-червні 2019 року.

Йшлося також і про служби цивільного захисту у контексті реформи децентралізації, зокрема, про створення добровільних пожежних дружин в об’єднаних територіальних громадах.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Світлина від Бурштинська міська рада / Burshtyn City Council.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено