В Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України відбулися перші загальні збори в новому році, під час яких було розставлено акценти щодо подальшої роботи

В Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України відбулися перші загальні збори в новому році, під час яких було розставлено акценти щодо подальшої роботи

Напередодні міський голова Роксолана Джура прийняла участь в загальних зборах Асоціації міст України.

За словами Юрія Стефанчука, Асоціація міст України загалом та її Івано-Франківське регіональне відділення зокрема і надалі відстоюватимуть інтереси самоврядування на місцевому і всеукраїнському рівнях. У 2018 році в Івано-Франківському РВ АМУ відбуватимуться традиційні платформи з народними депутатами України, під час яких очільники місцевого самоврядування озвучуватимуть питання, які хвилюють громади, задля їх вирішення на законодавчому рівні. Зокрема невдовзі обговорюватимуть закон про роздільний збір сміття, розрахунок субвенцій на регіони, дорожній фонд, екологічні питання та ін.

Також цьогоріч заплановано провести в громадах низку консультацій щодо роз’яснень особливостей об’єднавчого процесу, у тому числі й з приводу утворення ОТГ навколо міст обласного значення і доєднання населених пунктів до чинних ОТГ.

Крім цього, з ініціативи Івано-Франківського РВ АМУ відбуватимуться інфопункти і прес-тури, навчальні семінари й практикуми для представників органів місцевого самоврядування та інші заходи.

Також Юрій Стефанчук поінформував про плани на 2018 рік «Клубу мерів Івано-Франківщини», секції регіонального розвитку ОТГ, секції секретарів при Івано-Франківському регіональному відділенні Асоціації міст України, яку свого часу започаткував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

Опубліковано 12.01.2018 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено