Відбулася нарада щодо поліпшення роботи структурних підрозділів РДА та виконкомів міських рад обласного значення

Відбулася нарада щодо поліпшення роботи структурних підрозділів РДА та виконкомів міських рад обласного значення

news-imageПід керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валерія Крецула та керівника апарату ОДА Романа Маланія відбулася семінар-нарада із керівниками апаратів РДА, керуючими справами виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення щодо організації їхньої роботи.

У її роботі взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, органів юстиції, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обласної організації профспілки працівників державних установ.

Під час засідання йшлося про ключові проблеми у роботів апаратів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення, окреслено шляхи їх вирішення, опрацьовано механізми застосування кращих практик діяльності.

Присутні обговорили проблемні питання, пов’язані із роботою державних реєстраторів, повноваження яких передано органам місцевого самоврядування, відповідно до внесених змін до Закону України від 26 листопада 2015 року № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Окрім того, йшлося про взаємодію керівників апаратів із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено також питання кадрової роботи, зокрема, збереження кваліфікованих кадрів.

На нараді також йшла мова про взаємодію органів виконавчої влади із засобами масової інформації, наповнення офіційних веб-сайтів.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Опубліковано 24.02.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено