Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення в місті Дня Конституції України та Дня молоді

Відбулось засідання оргкомітету щодо відзначення в місті Дня Конституції України та Дня молоді

Сьогодні, 7 червня 2017 року в приміщенні Бурштинської міської ради відбулось перше засідання організаційного комітету з питань відзначення в місті 21-ї річниці прийняття Конституції України та Дня молоді.

У  засіданні оргкомітету, яке проводив голова міської ради  Роксолана Джура взяли участь заступник міського голови  Н.Ю.Кицела, начальники відділів міської ради, духовенство, представники ПК «Прометей», КП «Житловик» та громадських організацій міста.

       За рішенням оргкомітету, місто відзначатиме День Конституції та День молоді 25 червня 2017 року біля ПК «Прометей». У програмі святкування − молебень за волю, мир і спокій в Україні, святковий концерт за участю колективів ПК «Прометей» і БК ім. Т.Шевченка, а також нагородження молоді за активну участь у громадському житті міста. По завершенню концертної програми планується проведення дискотеки. Окрім того, працюватимуть дитячі атракціони, торгові намети. Планується проведення спортивних змагань, зокрема веломарафон, дистанцією 100 км за ініціативи Бурштинського велосипедного клубу «Boston bike» та велопробіг на території міста у вишиванках.

В музеях та бібліотеках міста впродовж червня діятимуть тематичні виставки друкованих видань, фотоматеріалів та документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, історію національного законотворення.

Крім того, в літніх мовних таборах будуть проведені вікторини на знання Конституції України та години спілкування, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону держави, отримання знань про свої конституційні права, свободи та обов’язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права, його ролі в українському державотворенні.

gpD77t-xiiw JKa9qd3tjdA KVEAXed85Gw ProwI--3llU rJGbU0UL8n0 vA_jv519I9s YheLoKZK1Hk

 

Організаційний відділ
Опубліковано: 07.06.2017

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено