Відбулось засідання оргкомітету з нагоди відзначення в місті Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відбулось засідання оргкомітету з нагоди відзначення в місті Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні, 3 травня в приміщення Бурштинської міської ради заступник міського голови Надія Кицела провела засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в місті Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Засідання оргкомітету відбулося за участю міського голови Роксолани Джури, працівників та начальників відділів міської ради, представника КП «Житловик» та громадських організацій міста.
Під час засідання були обговорені питання проведення урочистостей, зокрема, їх можливі формати та зміст, покладання вінків і квітів до могил, військових поховань, пам’ятників та пам’ятних знаків, за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасників національно-визвольних змагань, учасників АТО, військовослужбовців, громадськості, проведення поминальної панахид за полеглими, які в різні часи виборювали і захищали Україну, благоустрою, тематично-святкового оформлення міста та ін.
Також у навчальних закладах міста пройдуть тематичні уроки, виховні години, круглі столи, інші заходи, присвячені 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на які запрошуватимуться ветерани Другої світової війни, учасники національно-визвольного руху, бійці АТО. У бібліотеках міста – книжкові виставки що висвітлюють історію Другої світової війни.
За результатами наради прийнято рішення провести заходи 8 травня 2017 року о 10:00 год. в сквері «Загиблих воїнів» (стара частина м.Бурштин).
Запрошуємо мешканців міста взяти участь в зазначених заходах.

8nWoftd5Yfk 301dvpNrBRs HGgwf__AjwU kjHeBMlnl3k RR1UJ8MGiPU

Організаційний відділ Бурштинської міської ради
Опубліковано 03.05.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено