Відбулося чергове засідання виконавчого комітету (основні рішення)

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету (основні рішення)

29 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого було розглянуто 14 питань.

Начальник відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Тетяна Зорій представила перелік підготовчих та організаційних заходів з відзначення на території Бурштинської громади Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України. Зокрема, заплановано, що 23 серпня відбудеться традиційна поїздка на г. Говерлу, 24 серпня на площі Героїв УПА відбудеться виступ духового оркестру, дефіле в українських костюмах, від церкви Йосафата до ПК «Прометей – урочиста хода, святковий концерт в ПК «Прометей», молодіжна дискотека. також заплановано випустити святковий випуск газети “Вісник Бурштинської громади” із історичними довідками кожного старостинського округу про процес відродження Української держави, спогади очевидців тощо.

Також члени виконавчого комітету затвердили  Положення про проведення регіонального фестивалю духовної та патріотичної пісні «Дністрова хвиля» на території релігійно-історичного центру «Гора над Дністром». Зокрема, було зазначено, що метою Фестивалю є відродження  і збереження, популяризація та розвиток духовної пісні та духовного слова, духовно-національне  та патріотичне виховання дітей, молоді, дорослих, виявлення і підтримка талановитих виконавців, сприяння та розвиток духовного авторитету Церкви. Планується, що регіональний фестиваль проходитиме традиційно щороку у серпні в опільському куточку Прикарпаття – с. Новий Мартинів на території  релігійно-історичного центру «Гора над Дністром». В рамках Фестивалю  діятимуть  додаткові локації – виставка-ярмарок виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи від майстрів декоративно-прикладного мистецтва. Для участі у Фестивалі всі учасники повинні заповнити анкету-заявку за формою, згідно з додатком та  надіслати її та всю іншу інформацію, а також фонограми (-)  на електронну адресу відділу культури, туризму і зовнішніх зв’язків Бурштинської міської ради.

Начальник фінансового відділу Ольга Петровська доповіла про виконання бюджету Бурштинської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року». За І-ше півріччя 2021 року надходження загального та спеціального фондів бюджету міської територіальної громади склали 135 381 619 грн. Видаткова частина бюджету Бурштинської міської територіальної громади з врахуванням субвенцій за І півріччя 2021 року склала 11 259 376 грн., або 43,7% до затвердженого плану на рік. Станом на 01.07.2021 року зареєстровано кредиторську заборгованість по оплаті за енергоносії на суму 105 040 грн., по оплаті за медикаменти 6600 грн., по оплаті за продукти харчування 50761 грн. По оплаті праці працівників бюджетних установ заборгованість не зареєстровано. З резервного фонду виділено 52 448 грн. на наповнення місцевого матеріального резерву  та аварійний ремонт покрівлі будинку №5 по вул Коновальця, з них використано 50726 грн.

Начальник відділу соціального захисту населення Світлана Коцур прозвітувала про стан роботи із соціального захисту одиноких та непрацездатних громадян, надання послуг надомного обслуговування одиноких перестарілих громадян. 

Із створенням Бурштинської територіальної громади відділом соціального захисту населення  було виявлено та обстежено 159 громадян похилого віку, осіб з  інвалідністю, які перебували у складних життєвих обставинах і потребували соціального обслуговування. На даний час 114 осіб перебувають на обслуговуванні, з них: 88 жінок; 6 осіб з інвалідністю; 14 ветеранів війни (учасники війни, учасники бойових дій,вдови, інваліди війни); 25 ветеранів праці; 1 особа, яка постраждала  внаслідок аварії на ЧАЕС.  12 соціальних робітників у  10 населених пунктах надають соціальну послугу  догляд вдома. Середнє навантаження на 3 соціальних робітників у міській місцевості становить 13 осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, а у сільській місцевості на 9 соціальних робітників середнє навантаження  8 осіб похилого віку, осіб з інвалідністю. Кількість відвідувань одиноких громадян  соціальними робітниками  за перше півріччя становить 10944.

 

Також було розглянуто заяви від мешканців Бурштинської громади про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу та продажу квартири від імені неповнолітньої дитини, про зарахуванні на квартирний облік, про видачу ордеру на житлове приміщенняпро звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти, про оформлення права власності на квартиру.

З усіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися наступного тижня у розділі “Нормативні документи”.

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено