Відбулося засідання 36-ї чергової сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання

Відбулося засідання 36-ї чергової сесії Бурштинської міської ради восьмого скликання

Серед прийнятих рішень:

“Про затвердження Програми підтримки самозабезпечення Бурштинської територіальної громади харчовими продуктами на 2022-2024 роки «Сади Перемоги»”.

Начальник управління економіки, праці та інвестиційної діяльності Олег Скриник зауважив, що Програми забезпечить самозайнятість населення і буде сприяти розвитку аграрної сфери та недопущенню продовольчої кризи в Бурштинській територіальній громаді в воєнний час та після воєнний період.

“Про затвердження Положення та ставки збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території Бурштинської територіальної громади”.

Начальник управління економіки, праці та інвестиційної діяльності Олег Скриник зауважив, що ставки збору встановлюються рішенням Бурштинської міської ради за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,03% відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового (звітного) року.

 

“Про внесення змін до рішення міської ради від 29.12.2021 року № 162/25-21 «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Бурштинської територіальної громади об’єкта соціальної інфраструктури державної форми власності та об’єктів соціальної інфраструктури, що є власністю АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»”.

Заступник міського голови Володимир Чуйко наголосив на важливості прийняття даного рішення для фінансування ремонтних робіт з відновлення та модернізації системи функціонування басейну.

Проект № 4563 “Про припинення Бурштинського міжшкільного навчально- виробничого комбінату шляхом ліквідації” не прийнято у зв’язку з відсутністю необхідної кількості голосів . У зв’язку з чим даний проект знятий з розгляду та повернений для додаткового вивчення постійної комісії.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено