Відбулося засідання членів оргкомітету щодо організації «Днів сталої енергії» у Бурштині

Відбулося засідання членів оргкомітету щодо організації «Днів сталої енергії» у Бурштині

20 квітня 2017 року у приміщенні Бурштинської міської ради відбулося засідання членів оргкомітету щодо організації “Днів сталої енергії”. Під час зустрічі мова йшла про організаційні моменти, координатором заходу Володимиром Гуликом було озвучено перелік заходів, які вже були проведені у інших містах України, що є членами Асоціації. Також присутні обумовили деталі проведення одноденного заходу у Бурштині.
Захід відбудеться 23 червня 2017 року в рамках співпраці Бурштинської міської ради та Асоціації “Енергоефективні міста України”.

До підготовки та проведення заходу залучені керівники виконавчих органів Бурштинської міської ради, комунальні підприємства міста, представники Проекту USAID “Муніципальна енергетична реформа в Україні”, неурядові організації, заклади освіти тощо.

Проведення Днів Сталої Енергії передбачає організацію цілого ряду заходів, спрямованих на підвищення у мешканців міста культури енергозбереження, свідомого ресурсоспоживання. Саме тому програма цих Днів поєднує як освітні заходи для дорослої аудиторії, виставки енергоефективного обладнання, майстер-класи тощо, так і просвітницько-розважальні заходи для дітей, аби змалку привчити їх правильно поводитися із енергоресурсами. Із детальним переліком заходів, які відбудуться у рамках “Днів сталої енергії”, наші читачі зможуть ознайомитися на сайті згодом.

До слова, організація Днів Сталої Енергії є обов’язковою умовою для всіх міст Європи, які підписали Угоду Мерів та, відповідно, зобов’язалися до 2020 року скоротити на 20% споживання невідновних енергоресурсів та викиди в атмосферу вуглекислого газу, а також довести частку використання відновних джерел енергії до 20%.

Бурштин, як і ще близько 80 українських міст, є підписантом Угоди мерів. Така добровільна ініціатива у сфері сталого енергетичного розвитку міст та регіонів започаткована Європейським Союзом і спрямована на вирішення найболючіших енергетичних проблем громад Європи та кліматичних проблем людства.

miq97hVD1yc QKj5fgx0TmE WX5pfDdjvtg

Опубліковано 20.04.2017 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2023. Всі права захищено