Відділ соціального захисту населення.

Маємо за честь проінформувати Вас, що в Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (moncenter.eduhub.in.ua).  В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати Індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний емоційний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м’яким навичкам (soft skills), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію. Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проект надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах». В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.