Єдиний інформаційний центр для учасників АТО запрацює в області уже наприкінці тижня

Інформаційний центр уже наприкінці тижня відкриють у приміщенні департаменту соціальної політики облдержадміністрації, розміщеному на вул. Леся Курбаса, 2.

Про це під час зустрічі голови облдержадміністрації з учасниками АТО, волонтерами та громадськістю області повідомив Ігор Пасічняк.

У своїй діяльності працівники центру взаємодіятимуть з представниками департаментів облдержадміністрації. Для зручності запитувачів працюватиме також телефонна «гаряча лінія».

За аналогічним принципом інформаційні центри створять  й у інших районах, що дозволить чималу кількість проблемних питань розглядати безпосередньо на місцях, не виїжджаючи до обласного центру.