З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

     У зв’язку з пандемією та карантинними обмеженнями прийом громадян здійснюватиметься:

– спеціалістами ЦНАПу;

– уповноваженими особами старостинських округів;

– спеціалістами соціального захисту населення Бурштинської міської ради (за попереднім записом в телефонному режимі). Звернутися потрібно за телефоном: (03438) 44-600.

Зауважимо, що з метою уникнення великої скупченості людей та для збереження Вашого часу та дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій, мешканці Бурштинської міської територіальної громади мають прийти до відділу соціального захисту населення Бурштинської міської ради у визначені, згідно попереднього запису, дату та час.

    Нагадуємо, що прийом громадян відбуватиметься протягом 5 місяців з травня по вересень! При цьому право на отримання субсидії буде визначатися

з травня 2021р.

–  заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення; (м.Бурштин, вул.Січових Стрільців, 4,сектор прийому громадян)

–  через електронний сервіс, який розміщено на офіційному веб-сайт Мінсоцполітики.

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати з офіційного веб-сайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Інформуємо, що при наявності заборгованості зі сплати житлово-комунальних послуг, сума якої перевищує  340 грн. субсидія не призначається.
При собі мати,
обов’язково:
– паспорти (свідоцтва про народження) всіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– ідентифікаційні номери всіх зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– квитанції про сплату за житлово-комунальні послуги за останній місяць;
– реквізити банківського рахунку для виплати субсидії (крім осіб з інвалідністю I групи; осіб, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; осіб, які досягли 80-річного віку; одержувачів державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та допомоги на догляд)
рекомендовано:
– право власності на всі житлові приміщення зареєстрованих осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– технічні паспорти на всі транспорті засоби, які перебувають у власності зареєстрованих осіб та членів їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей);
– договори про відкриття всіх банківських рахунків зареєстрованими особами та членами їх сімей (дружини, чоловіка, неповнолітніх дітей (при наявності)) .

Що стосується призначення субсидії на підставі рішень комісій, утворених органами місцевої влади та органами місцевого самоврядування, то з урахуванням внесених змін, понад 98 % випадків, що раніше розглядалися комісіями, відтепер будуть призначатися органами соціального захисту населення самостійно на підставі наданих громадянами документів.

Таким чином, усім цим домогосподарствам, які отримували субсидію за рішенням зазначених комісій, субсидія буде призначена на наступний період безпосередньо органами соціального захисту населення. При  цьому строк розгляду документів у таких випадках скорочується в тричі з 30 до 10 днів.

 

Відділ соціального захисту населення

 

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено