З Великоднем!

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаємо усіх Вас зі Світлими Великодніми Святами. Нехай з Великоднем до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут. Душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе  у ваші домівки віру і надію на позитивні зміни, а нашій країні – мир та порозуміння.

Хай Воля Господня надихає Вас на праведні справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я добробуту й процвітання України.

Хай кожна дитина у нашій країні має щасливе дитинство та світле майбутнє!

Христос Воскрес!

Служба у справах дітей Бурштинської міської ради
Опубліковано 28.04.2016 року