За підтримки ДТЕК розроблена і затверджена Стратегія розвитку Бурштина до 2020 року Бурштин, 30 березня 2016

За підтримки ДТЕК розроблена і затверджена Стратегія розвитку Бурштина до 2020 року Бурштин, 30 березня 2016

Стратегія розвитку Бурштина це детальний план дій, «дорожня карта» розвитку міста на найближчі роки. Документ розроблений спільно міською владою, городянами, незалежними експертами, представниками ДТЕК та інших підприємств і громадських організацій. План розвитку міста викладено на 53 сторінках і затверджений на VІІ скликанні Бурштинської міської ради.

«Сподіваюся, що реалізація стратегії перетворить Бурштин на сучасне місто, в якому стане ще  комфортніше жити.  Стратегія – 2020 повинна не тільки поліпшити умови життя, але і в цілому підвищити конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість. Ми розробляли стратегію з урахуванням думок городян, велику допомогу нам надали експерти з ДТЕК. Я переконана, що ДТЕК є надійним партнером, з яким Бурштин вже давно співпрацює. Але, зараз нам важливо залучити і інших партнерів, і чим більше ми їх залучимо в реалізацію стратегії – тим краще в результаті буде кожному мешканцю», – вважає міський голова Бурштина Роксолана Джура.

В рамках підготовки Стратегії розвитку Бурштина вивчено найбільші проблеми міста та визначено основні напрямки для подальшого його розвитку. До цих напрямків увійшли:

  • «Конкурентоспроможність економіки міста». Тут передбачається розробка і реалізація низки проектів, спрямованих на розвиток малого та середнього бізнесу, розвиток туристичної сфери, залучення інвесторів. Наприклад, це завершення проекту створення індустріального парку, організація програм навчання бізнесу, конкурсів на кращу бізнес ідею та бізнес план, консультативна допомога в започаткуванні та веденні бізнесу для початківців.
  • «Енергоефективність». Головною стратегічною метою цього напрямку є впровадження сучасних енергоефективних технологій в таких важливих сферах як освіта, культура, охорона здоров’я. Зокрема, заплановано зробити освітлення вулично-дорожньої мережі, житлових кварталів та масивів, а також замінити світильники на світлодіодні, лампи освітлення на економні і встановити таймери часу для автоматичного регулювання часу включення та відключення освітлення сходових кліток у висотних будинках. Крім того, передбачено заміну вікон та капітальний ремонт системи опалення, утеплення стін фасаду адміністративного будинку по вул. Січових Стрільців 4.
  • «Охорона здоров’я». В рамках цього напрямку буде проводитися ремонт в приміщеннях Бурштинської центральної міської лікарні, та придбано сучасне діагностичне, лікувальне та комп’ютерне обладнання. Медичний персонал проходитиме навчання та підвищення кваліфікації.
  • «Соціальна сфера та активізація громади». Даний напрямок передбачає реалізацію найбільшої кількості потрібних та цікавих проектів, а саме: проведення конкурсу міні-проектів «Місто своїми руками», створити дитячо-юнацьку школу, а на її базі відкрити нові секції і робочі місця В палац культури «Прометей» заплановано придбати нове сучасне обладнання для облаштування кінотеатру у великій концертній залі. В школах та дитячих садках оновлять матеріально-технічну базу (парти, стільці, комп’ютерне і кухонне обладнання, спортивний інвентар). Для відзначення свят, фестивалів особливо в літній період під відкритим небом передбачено придбати для міста сучасну мобільну ліцензовану сцену.

Починаючи з 2012 року ДТЕК спрямував на розвиток Бурштина та Івано-Франківської області 14,5 млн грн. Проекти реалізовувались у таких напрямках – «Охорона здоров’я, «Енергоефективність», «Розвиток бізнес середовища», «Підвищення активності громади» та «Покращення соціально-значущої інфраструктури».

Довідка

ДТЕК Енерго – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерацію і дистрибуцію електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Енерго – Всеволод Старухін. Чисельність працівників ДТЕК Енерго – 118 тисяч осіб.

 

У портфель активів ДТЕК Енерго до видобутку вугілля, теплової генерації і дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

 

ДТЕК стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці й дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 118 тисяч осіб.

До портфеля активів у вуглевидобутку, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю понад 18 ГВт; 6 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 4,4 млн клієнтів. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Доведені запаси природного газу (С1, С2) на трьох родовищах становлять 26 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2015 році склав 38,3 млрд кВт∙год., із яких 634 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 45,1 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 28,7 млн тонн, видобуток природного газу — 1,3 млрд куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах діяльності підприємств ДТЕК, й отримати докладний звіт про статус їх виконання ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua

 

ДТЕК
Опубліковано 31.03.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено