Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища.

Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища.

Заготівля новорічних ялинок без шкоди для навколишнього середовища.

Державні лісогосподарські підприємства розпочинають реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для навколишнього середовища.

Заготівля новорічних ялинок проводиться, враховуючи заявки торгівельних організацій та споживачів.

Кожен громадянин може особисто ознайомитися з обсягами, місцями реалізації, цінами на новорічні ялинки на сайтах обласних управлінь лісомисливського господарства та лісгоспів (сайти облуправлінь).

Кожна ялинка має  маркуватися біркою або самоклеючою стрічкою із штрих-кодом, яка міститиме інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.

Сподіваємося на свідомість громадян при придбанні ялинок та просимо при виборі новорічних ялинок звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами.

Кожен може сам вирішувати, яку ялинку він встановить вдома на новорічні свята – живу чи штучну. Окрім того, низка лісгоспів реалізує живі ялинки у горщиках.

За незаконну рубку хвойних насаджень порушники будуть притягуватись до відповідальності за ст.65 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Наближаються свята Нового року та Різдва Христового. Звертаємось до всіх громадян – не купувати у передноворічний період незаконно зрубані ялинки без відповідного маркування не сприяти незаконному промислу,який завдає шкоди довкіллю.

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено