Затвердили бюджет громади на 2021 рік, кандидатури двох заступників, діловодів на старостинських округах, склад погоджувальної ради та інші питання.

Затвердили бюджет громади на 2021 рік, кандидатури двох заступників, діловодів на старостинських округах, склад погоджувальної ради та інші питання.

Сьогодні, 23 грудня відбулося два засідання сесії міської ради – третє чергове та четверте позачергове.
В ході третьої сесії депутати прийняли головний фінансовий документ – бюджет Бурштинської міської територіальної громади на 2021 рік зі змінами та доповненнями. Заплановано, що доходи у 2021 році становитимуть 233 183,4 тис. грн.
Обговорення бюджету тривало кілька тижнів, під час постійних комісій депутати ретельно розглядали кожну статтю, висловлювали чимало зауважень, доповнень і пропозицій.
З детальною презентацією бюджету на 2021 рік можна ознайомитися за посиланням:
В ході чергової сесії також затвердили структуру та граничну чисельність закладів культури Бурштинської міської ради на 2021 рік, цільові програми, склад, положення погоджувальної ради та низку технічних і земельних питань.
Під час четвертої позачергової сесії було прийнято рішення про безоплатне прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл у комунальну власність Бурштинської ТГ. Також внесено до штату ради діловодів на усі старостинські округи, оскільки, як зазначив міський голова Василь Андрієшин, якщо старости будуть займатися виключно паперовою роботою, наданням довідок та інших послуг громаді свого округу, тоді у старост не залишиться часу займатися питаннями розвитку сіл.
Окрім цього, в ході позачергової сесії затверджено кандидатури двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Драгуна Івана Олексійовича (працював головою Настащинської сільської ради сьомого скликання) та Чуйка Володимира Тарасовича (працював на посаді першого заступника міського голови м. Галича сьомого скликання).

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено