Затишна родина – щаслива дитина

Затишна родина – щаслива дитина

01 – 02 серпня 2018 року працівниками служби у справах дітей Бурштинської міської ради спільно з лейтенантом поліції Ключинською З.Ю. проведено профілактичний рейд під назвою «Затишна родина – щаслива дитина» з метою запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, виявлення дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, перевірки умов проживання та виховання дітей, які потрапили в поле зору служби, соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки і попередження скоєння неповнолітніми злочинів та правопорушень.
В ході рейду обстежено 10 сімей, в яких виховуються 17 дітей різного віку, що перебувають на обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, потрапили в поле зору служби та дітей, з приводу яких в службу надійшли звернення від громадян міста. Батькам надані необхідні консультації, проведені бесіди щодо ведення здорового способу життя, створення належних умов для виховання дитини, санітарного стану в будинку, виконання батьківських обов’язків та необхідності отримання дітьми освіти.
За результатами проведеного рейду одну дитину поставлено на облік дітей, які опинились в складних життєвих обставинах у зв’язку з проживанням в сім’ї, у якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.
Службою зроблено висновки, що постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під особливим контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.
Але є сім’ї, де батьки не бажають ставати на шлях виправлення. Деяким батькам винесені попередження щодо неналежного виконання своїх обов’язків, про що свідчать підписані протоколи бесіди єдиного зразка та запрошені на засідання комісії з питань захисту прав дитини. Головною бідою цих сімей є спосіб життя батьків, які не працюють, та зловживають спиртними напоями.
Служба й надалі проводитиме роботу в інтересах дітей, що проживають у сім’ях, які потребують контролю за станом виконання батьківських обов’язків.

 

Служба у справах дітей
Бурштинської міської ради

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено