Збори Бурштинської міської федерації футболу

Збори Бурштинської міської федерації футболу

В актовому залі Бурштинської міської ради відбулись збори
на котрих основним питанням було проведення чемпіонату міста
з футболу у 2015 році.

Голова міської федерації Зіновій Савчак ознайомив присутніх з установчими документами федерації та основними планами на нинішній рік. Присутні обговорили питання організації першого міського чемпіонату, та участі у ньому якомога більшої кількості команд. Зіновій Іванович у подальшому обговоренні  зупинився детальніше на питаннях суддівства, членських внесків та заявковій документації. Розповів і про плани провести кубок міста з футболу, кубок осені та інші різноманітні турніри. «Всі питання, які будуть пов’язані з роботою федерації ми будемо виносити на загальне обговорення» – зазначив голова БМФФ.

Начальник міського відділу молоді і спорту Галина Олексин привітала присутніх з початком роботи та запевнила у всебічній підтримці міської федерації.
Наразі у чемпіонаті міста Бурштина планують брати участь команди з самого міста (наразі кількість уточнюється), з Вигівки, Дем’янова, Мартинова, Слободи, Куропатник, Насташине. Під питанням команди з Куничів та Нового Мартинова.  Запрошуються до участі також команди підприємств, установ та організацій міста.
Член виконавчого комітету міської ради Юрій Кухарський позначив  у виступі значимість футболу для Бурштина та висловив сподівання, що до участі у чемпіонаті міста долучаться команди з різних частин, різних вулиць Бурштина, та команди всіх сіл, котрі розташовані навколо міста.
Підсумовуючи засідання варто сказати, що наразі основним пріоритетом для команд, які бажають брати участь у чемпіонаті міста, чи то основною перевагою міської федерації, є можливість недалеких виїздів. Тобто суттєва економія коштів, які у минулому році витрачались на добирання команди на матчі.  Також не менш важливою є менша конкуренція як серед команд, так і серед футболістів.
Але основне, що мають зробити зараз команди – припинити членство у Галицькій районній федерації футболу та вирішити питання фінансування команд. Адже без цих двох речей писати заяву на вступ у Бурштинську міську федерацію футболу немає сенсу.

Джерело

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено