Зустріли Волонтера Корпусу Миру

Зустріли Волонтера Корпусу Миру

1

Початок літа 2016 у нас виявився дуже продуктивним та позитивним. Цим самим ми автоматично налаштувались на плідну роботу. Сьогодні, а саме 1 червня ми прийняли у нашу команду волонтера Корпусу Миру Dray Williams.

Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

ЦІЛІ:

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  • сприяти кращому розумінню американців українцями
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців

Метою добровольця є посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.

Волонтера зустріли в усіх українських традиціях, вишиванки та хліб з сіллю були присутні. Від сьогодні Dray Williams частина нашої дружньої команди і ми з задоволенням будемо працювати разом із ним.

Отже, слідкуйте за нашими новинами, адже кожного дня наша робота буде наповнена новими подіями та результатами. В наступній новині ми розкажемо вам, про життя волонтера у Сполучених Штатах Америки, про його роботу та хобі. Запевняємо вас, що буде дуже цікаво.

Джерело
Опубліковано 03.06.2016 року

Поділитися статтею

Залиште свій коментар

Бурштинська міська рада


Контакти

вул. Січових Стрільців,4 м. Бурштин, Івано-Франківський район, Івано-Франківська область, Україна, 77111

Графік роботи:

понеділок: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-13:00
вівторок-четвер: 08:00-17:15
обідня перерва – 12:00-12:45
п’ятниця: 08:00-15:00
обідня перерва – 12:00-12:45
Субота – неділя: вихідний

Бурштинська міська рада © 2024. Всі права захищено