Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції

Графік роботи
anticorruption@burshtyn-rada.gov.ua
77111, м. Бурштин, вул. Січових Стрільців,4

Кабінет №

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції запроваджена з метою забезпечення доброчесності і прозорості діяльності усіх структурних підрозділів виконавчих органів Бурштинської міської ради.
Неупередженість. Уповноважена особа підзвітна і підконтрольвана виключно міському голові та НАЗК виключно у межах організаційних повноважень, пов’язаних із здійсненням антикорупційної діяльності в виконавчому комітеті.
Інші посадові особи та працівники структурних підрозділів Бурштинської міської ради не мають та не можуть мати жодного впливу на діяльність Уповноваженої особи.
У разі якщо Вам стало відомо про вчинення в виконавчих органах Бурштинської міської ради корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» просимо звертатись за такими каналами зв’язку:

• на електронну адресу уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції: anticorruption@burshtyn-rada.gov.ua •    передати своє звернення уповноваженій особі за адресою: м. Бурштин вул. Січових Стрільців, 4;
  • засобами телефонного зв’язку (03438) 44-936 ;
  • зареєструвати своє звернення на Єдиному порталі повідомлень викривачів (nazk.gov.ua/Портал повідомлень викривачів);
  • іншими засобами поштового зв’язку.

Повідомити про корупцію