Відбувся звіт міського голови Василя Андрієшина

7 березня відбувся публічний звіт міського голови Василя Андрієшина про роботу у 2023 році.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих мешканців Бурштина, наших Героїв – Андрія Білоуса та Дениса Логвиненка, з якими громада попрощалася цього тижня.

“Сьогодні ми підбиваємо підсумки 2023 року, який Бурштинська громада, як і вся Україна, провела у стані війни, яка продовжує ставити перед нами нові завдання і виклики, але пріоритетом залишаються підтримка Збройних сил України, допомога родинам військових, соціальна підтримка. Важливими завданнями також були інвестиційні проекти, міжнародна співпраця, медицина,  освіта, відновлення інфраструктури”, – значив очільник громади, розпочинаючи свій виступ.

Далі міський голова коротко розповів про напрацювання у кожній галузі та відповів на запитання, які лунали із залу.

Окремо зупинився Василь Михайлович на бюджеті громади: “Доходи загального і спеціального фондів бюджету Бурштинської громади у 2023 році склали 320 309,7 тис. грн, з них –  власні надходження – 257 724,1 тис.грн. Що стосується видатків, то найбільший відсоток – 47%  це видатки на фінансування закладів освіти, фінансування житлово-комунального господарства–11,7 %, фінансування соціального захисту населення –5,9%, фінансування закладів культури –5,1 %”.

Детальніше із звітом можна ознайомтися за посиланням – переглянути

Презентація – презентація